HAKKIMIZDA

1987 yılından beri gerek kamuya taahhüt işleri gerekse özel işler olmak üzere sayısız işler yaptık. Üst yapı işleri olarak; apartmanlar, okullar, laboratuvarlar, kültür merkezi, tarihi eser onarımları, idari binaların yapımı ve tadilatları, spor sahaları, her büyüklükte park inşaattan yaptık teslim ettik. Altyapı işleri olarak içmesuyu kanalizasyon işleri, yol yapım işi, eneıji nakil hattı işleri, doğalgaz deplase işleri, betonarme ve çelik köprüler olmak üzere sayısız inşaatlar yaptık. Bu işleri yaparken sayısız tecrübeler edindik.

Ticari anlamda daha sağlam temellere oturmak, tabiri caiz ise yumurtaların hepsini tek sepette taşımamak amacıyla değişik iş kollarında faaliyet göstermekteyiz. Bu işlerimiz Kentsel Temizlik ve Kentsel Peyzaj Bakımı işleri olup katalogumuzda bu işlerle de ilgili bilgi ve belgeleri tarafınıza sunduk.
Farklı sektörlerde faaliyet gösteren kuruluşumuz uzman kadromuz sayesinde eksiksiz yerine getirdiği taahhütleri ile öncü bir kuruluş olma yolunda ve yarınlara daha emin adımlarla ilerlemektedir.